Pracovno-personálna agentúra

Brigádnický servis

Aktuality

Oprava chyby prihlasovanie na brigády v roku 2013
Informujeme Vás o odstránení chyby v našom systéme.
Už sa dá prihlasovať na brigády konajúce sa v roku 2013.

Ďalej Vás informujeme o zvýšení sadzby na brigáde:

4.1.2013 čašník Reduta na 4€/hod

a v platnosti zostava vyplatenie tejto brigády hneď po skončení na mieste.
22.12.2012
Termín hotovostných výplat za mesiac august 2012
Vážení brigádnici,

dávame vám do pozornosti termíny hotovostných výplat za mesiac august 2012

Termíny sú rozdelené nasledovne:

15.10.2012 (pondelok) od 14:00 – 17:00 sa budú vyplácať brigádnici, ktorých priezvisko sa začína písmenami A-K,

17.10.2012 (stredu) od 14:00 - 17:00 sa budú vyplácať brigádnici, ktorých priezvisko sa začína písmenami L-X,

Žiadame Vás o dodržanie daného časového rozpätia. Občianske preukazy sa budú preberať do 17:00 v týchto dňoch.

V prípade ak nemáte podpísanú novú zmluvu, prípadne neevidujeme potvrdenie o návšteve školy, zdravotný preukaz ak sa uchádzate o pozíciu čašníka. Je potrebné aby ste si tieto záležitosti vyriešili PRED TERMĺNOM HOTOVOSTNÝCH VÝPLAT.

Tak isto Vás chceme upozorniť, že poradie v akom Ste vyplácaný si určujete Vy sami a to podľa toho v akom poradí nám odovzdáte občiansky preukaz. My nemáme ako zistiť, kto k nám prišiel ako prvý, čiže Vás poprosíme, aby Ste sa vopred dohodli, nech nedochádza k zbytočným konfliktom, ktoré potom my musíme riešiť.


Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný zbytok dňa.
Agentúra LNY
12.10.2012

Oznamy

Zmena stránkových hodín
Vážení pracovníci,

stránkové hodiny kancelárie spoločnosti LNY Company, s.r.o. od februára 2014 sú zmenené a to nasledovne:

pondelok - 09:00-12:30
utorok - 09:00-12:30
streda - 09:00-12:30
štvrtok - 09:00-12:30
piatok - nestránkový deň

Komunikovať so spoločnosťou LNY Company, s.r.o. počas poobedných hodín je možné prostredníctvom naších e-mailov.

Ďakujeme za pochopenie


S pozdravom,
kolektív Agentúry LNY
05.02.2014
Voľné brigády - manipulačné práce, lepenie kobercov pred výstavou
Vážení brigádnici,

dávame do pozornosti viaceré voľné brigády v termínoch od 20.01.- 2.2.2014, jedná sa o maipulačné práce, lepenie a strhávanie kobercov.

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.lny.sk v sekcii brigády.

S pozdravom
Agentúra LNYS pozdravom

Agentúra LNY
20.01.2014
Otvorenie kancelárie v novom roku 2014
Vážení pracovníci,

kancelária spoločnosti LNY Company, s.r.o. v novom roku 2014 otvorená až od 13.01.2014.

Stránkové hodiny budu po danom dátume upravené.

Komunikovať so spoločnosťou LNY Company, s.r.o. počas nasledujúcich dní bude možné prostredníctvom naších e-mailov.

Ďakujeme za pochopenie


S pozdravom,
kolektív Agentúry LNY
07.01.2014
Voľná brigáda - čašník/čašníčka catering 15.12.2013
Vážení pracovníci,

dávame do pozornosti voľná brigáda - čašník/čka, ktorá sa koná 15.12.2013
Hodinová sadzba je 3€ vyplácať sa bude po skončení brigády.

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.lny.sk v sekcii Brigády.S prianím pekného zvyšku dňa

Agentúra LNY
13.12.2013
Voľné brigády - pomocné manipulačné práce
Vážení pracovníci,

dávame do pozornosti voľné brigády - manipulačné práce, manipulačné práce, ktoré sa konajú v dňoch 10.12.2013
Hodinová sadzba je od 3€

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke www.lny.sk v sekcii Brigády.S prianím pekného zvyšku dňa

Agentúra LNY
09.12.2013

Brigádnici

Ako sa prihlásim do agentúry?

Pošlite na t. č. 0904 993 418 alebo e-mail info@lny.sk svoje meno, priezvisko a od koho Ste sa o nás dozvedeli a my Vás obratom kontaktujeme a vytvoríme Vám prístup do nášho elektronického systému.

Ako sa prihlásim do systému?

Prihlasovacie meno je prvé písmeno z krstného mena + priezvisko (napr. Jozef Mrkvička má prihlasovacie meno – jmrkvicka) a heslo je nobrig. Heslo si môžete zmeniť počas registrácie alebo kedykoľvek po prihlásení do systému.

Čo sa dá všetko robiť v elektronickom systéme na webstránke www.lny.sk?

V systéme sa dočítate aktuálne informácie, môžete si pozrieť výplatnú tabuľku, prezrieť najbližšie brigády, prihlásiť sa na brigádu, elektronicky registrovať, komunikovať s ostatnými brigádnikmi…

Ako sa prihlásim na brigádu?

Ak máte záujem brigádovať, prihláste sa sami prostredníctvom systému na našej web stránke, prípadne nám dajte vedieť, najlepšie SMS formou. Vyhradzujeme si právo Vás v niektorých prípadoch presunúť z jednej brigády na druhú, o dôvode budete informovaný. Na brigádu vždy príďte včas, resp. o 5 minút skôr.

Čo je to dodací list?

Dodací list je klientom (jeho čitateľným menom a podpisom) potvrdený doklad o Vašej vykonanej práci. V prípade Vašej zaneprázdnenosti je možné nám zaslať dodací list elektronicky (fax, e-mail: dodak@lny.sk) do každého pondelka v týždni. Ale samozrejme je nám nutné doniesť aj originál, v čo najkratšej dobe (dodací list môžete vhodiť aj do schránky, ktorá sa nachádza na Košickej 37, na prízemí vpravo za vrátnicou a je označená logom našej spoločnosti).

Čo všetko musím dodať pre spracovanie výplaty?

Pre spracovanie výplaty je nutné dodať potvrdenie o návšteve školy, kópiu občianskeho preukazu a kartičku s číslom účtu, a to do 5 dní od zaregistrovania sa. Všetky potrebné doklady, ako napr. dodacie listy, podmienky, typy dohôd atď. nájdete na našej webovej stránke v sekcii Na stiahnutie. Dokumenty sú uložené vo formáte PDF. Aplikáciu na otváranie PDF súboru taktiež nájdete v danej sekcii.

Ďalšie užitočné informácie o našej agentúre

Nie sme štandardná agentúra. Mzda sa pohybuje v rozmedzí 2,30 € (69,28 Sk) -  4 € (120,50 Sk) za hodinu, v závislosti od projektu. V prípade spokojnosti sa na projektoch od KORATEX-u pripisujú hodiny.
Stály brigádnici sú zvýhodňovaní rôznymi službami: vyššia platová trieda, záloha hneď po skončení brigády a pod.
Odmena bude vyplácaná na základe odberateľom potvrdeného potvrdenia o vykonaní služieb (tzv. dodací list), a to vo výplatných termínoch agentúry. V prípade potreby je možné požiadať o expresnú zálohu, len nás o tom treba informovať 24 pracovných hodín dopredu (SMS, e-mail, ICQ, interná pošta). Pomocou internej pošty môžete komunikovať nielen s nami, ale aj medzi sebou.
Ak zamestnanec napriek dohode, resp. prihláseniu cez internet nenastúpi na pracovisko bez závažného preukázateľného dôvodu, zaplatí zamestnávateľovi za každý taký prípad pokutu 13 € (391,63 Sk) - 20 € (602,52 Sk) podľa závažnosti.
Nie je možné zrušiť brigádu krátko pre nástupom (18 pracovných hodín) z dôvodu, ktorý nie je závažný. Ale je možnosť nájsť si za seba náhradníka. Je však nutné nás o tom včas informovať.
V prípade zdravotných ťažkostí je akceptované len potvrdenie od lekára, resp. z pohotovosti!! Na brigáde je zakázané fajčiť!! To však neplatí, ak sú tam vyhradené priestory pre fajčiarov a brigáda trvá viac ako 5 hodín.
Na brigáde nekradnete, nefajčíte, pracujete vždy triezvy a bez omamných látok. Porušenie je pokutované, a nastáva okamžité ukončenie spolupráce.
V prípade ulievania sa, zašívania sa a demotivovania ostatných brigádnikov, pôjdete domov bez nároku na mzdu, v prípade opakovania danej činnosti je to ukončenie spolupráce. Nedodanie potrebných dokumentov (zmluvy, potvrď. o škole atď.) do dohodnutého termínu je pokutované 1,66 €(50 Sk) a bodované -5. Na brigáde sa v pracovnom čase nehráte s telefónom a ustavične netelefonujete.

Stále hľadáme nových brigádnikov a brigádničky, zamestnancov a hlavne živnostníkov. Preto, ak máte kamarátov a kamarátky, ktorí/é by mali záujem brigádovať, resp. pracovať od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00/17:00, pošlite nám ich meno a priezvisko formou internej pošty, e-mailom, cez ICQ, alebo SMS správou. V prípade zohnania vyššieho počtu ľudí, budete finančne odmeňovaní.

Vyhradzujeme si právo na zmenu podmienok. Každou aktualizáciou podmienok strácajú platnosť tie predchádzajúce. Vždy aktuálne podmienky sa dočítate na www.lny.sk. Podmienky je nutné dodržiavať, v prípade porušenia budete sankcionovaný podľa závažnosti, v krajných prípadoch je to ukončenie spolupráce!
Ak máte hocijaké pripomienky, s niečím nesúhlasíte, alebo máte akýkoľvek problém s klientom alebo so svojimi spolupracovníkmi, tak sa určite vyjadrite a povedzte nám to!!! Radi budeme počuť aj pripomienky k zlepšeniu našej spolupráce. Hore uvedené podmienky majú informačný charakter a nezahŕňajú všetko (odmeny, pokuty, výhody). Ste jedinečný, a preto každý problém, ktorý vznikne, riešime osobitne!!!

Tešíme sa na našu dlhú a kvalitnú spoluprácu.

Na stiahnutie

Potvrdenie o vykonaní prác - dodací list
Toto potvrdenie si berte na každú bridádu. Je to podklad ku vašej výplate. Bez tohoto potvrdenia sa nebude dať vypočítať vaša výplata. Súčasne ste si povinný vypisovat záznam práce na internete z dôvodu rýchlejšieho a bezchybného výpočtu vašej výplaty.
Stiahnuť pdf (421 kB)
Posúdenie zdravotnej spôsobilosti na prácu
Stiahnuť pdf (88 kB)
Všeobecné záväzné podmienky
Stiahnuť pdf (424 kB)